XII Konferencja DFHR – 22.05.2024

XII Konferencja DFHR – 22.05.2024

Po raz kolejny Polskie Stowarzyszenie Asesorów Metody Assessment Center/Development Center jest współorganizatorem XII Konferencji DFHR, która propaguje rzetelne stosowanie metody AC/DC. Część wystąpień będzie związana z tematyką stosowania metody AC/DC. Jest to obecnie temat wzbudzający duże zainteresowanie w związku z potrzebą dokładnej diagnozy potencjału kompetencyjnego pracowników.

Dolnośląskie Forum HR to największa społeczna inicjatywa branży HR w Polsce. Już od 12 lat pomaga wymieniać się doświadczeniami i integruje środowisko HR nie tylko na Dolnym Śląsku. Od 12 lat, oprócz comiesięcznych spotkań, raz w roku organizuje ogólnopolską Konferencję DFHR. Najbliższa konferencja będzie kolejną okazją do wymiany myśli, doświadczeń oraz nawiązania kontaktów.

Chcemy Was zaprosić do wysłuchania wystąpień, które być może staną się odpowiedzią na Wasze problemy lub co najmniej inspiracją do ich rozwiązania.

XII Konferencja DFHR jest unikalną okazją do spotkania z przedstawicielami firm z różnych branż i dyskusji o tym, jak sobie radzą z pojawiającymi się problemami. Zapewniamy 100% praktycznych informacji podczas wystąpień prelegentów.

Zapraszam do zapoznania się z agendą i zgłaszania swojego udziału: